"FINOW POLSKA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Kompletne usługi dla elektrowni, zakładów chemicznych i innych zakładów przemysłowych
  • Projekty i analizy dla energetykiRurociągi dla energetyki i innych gałęzi przemysłowych
  • Obudowy urządzeń mechanicznychKonstrukcje staloweMontaże

Divertery

 

Od początku istnienia oddziału produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli od roku 2005, nasza firma produkuje wielkogabarytowe obudowy Diverterów wraz ze skrzydłami. Urządzenia te wykorzystywane są w elektrowniach gazowych w systemach odprowadzenia spalin.

Divertery to wysokospecjalistyczne urządzenia, pracujące w trudnych warunkach (wysoka temperatura, agresywne środowisko). Divertery składają się kilkuset komponentów, które muszą ze sobą idealnie współpracować.

Nasza firma należy do nielicznych w Polsce i Europie, która wyspecjalizowała się w produkcji tego rodzaju urządzeń i możemy się pochwalić bardzo szeroką listą referencyjną. Nasze produkty pracują w elektrowniach na całym świecie, a liczba wyprodukowanych jednostek przekroczyła 100 sztuk.

Proces technologiczny Diverterów, podobnie jak Dyfuzorów, wymaga przeprowadzenia próbnych montaży w całość (tzw. Trial Assembly) i FAT (Factory Accpetance Test). Wiąże się to z koniecznością budowy elementów wewnątrz hal produkcjach i ustawieniem ich w tzw. pozycji pracy. Przeprowadzanie tego typu prób zwykle odbywa się w asyście przedstawiciela Klienta i Inspektora, a z racji gabarytów sprawdzanych elementów są to dość spektakularne przedsięwzięcia.

Sprawdź nasze SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI.

Prawa autorskie © 2017 FINOW PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.