"FINOW POLSKA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Kompletne usługi dla elektrowni, zakładów chemicznych i innych zakładów przemysłowych
  • Projekty i analizy dla energetykiRurociągi dla energetyki i innych gałęzi przemysłowych
  • Obudowy urządzeń mechanicznychKonstrukcje staloweMontaże

Filozofia firmy

„Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca klientów” 

                                                                                         William Deming

 

W FINOW POLSKA Sp. z o.o. zapewniamy wysoką jakość produkowanych wyrobów i świadczonych usług pamiętając o ochronie środowiska oraz bezpieczeństwie i higienie pracy.

Przyjęte na etapie powstawania firmy wartości oraz ich wdrażanie i egzekwowanie na każdym szczeblu struktury organizacyjnej przyczyniają się do tego, że kreowana w czasie marka FINOW POLSKA staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku konstrukcji stalowych oraz prefabrykacji rurociągów jako sumienny, solidny, zaufany podwykonawca.

Narzędziem do skutecznego zarządzania jakością, środowiskowego oraz bezpieczeństwem i higieną pracy jest wdrożony i ciągle doskonalony Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 i PN-ISO 45001:2018.

Już od prawie 20 lat podejmujemy działania zmierzające do dalszego podnoszenia jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług, skierowane na :

  • współpracę z Klientem i wszystkimi stronami zainteresowanymi,
  • poszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • realizację powierzonego nam zlecenia na najwyższym poziomie dbając jednocześnie o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracowników i wszystkich osób przebywających na terenie Spółki,
  • zaangażowanie pracowników na rzecz poprawy jakości, ochrony środowiska naturalnego oraz środowiska pracy.

Wszystkie te działania prowadzą do osiągnięcia naszego nadrzędnego CELU:
spełnienia potrzeb i oczekiwań Klienta.

Od początku istnienia firmy, pomimo wielokrotnych zmian właścicielskich, siedziby firmy jak i przejścia od pośrednictwa i koordynacji projektowej do rozpoczęcia własnej produkcji pod indywidualne projekty Klientów w 2005 r.  firma FINOW POLSKA Sp. z o.o. zachowała swoją MISJĘ:

TWORZYMY POSTĘP

jak i WIZJĘ:

 · Kompletne usługi dla elektrowni, zakładów chemicznych i innych zakładów przemysłowych · projekty i analizy dla energetyki
· rurociągi dla energetyki i innych gałęzi przemysłowych · obudowy urządzeń mechanicznych · konstrukcje stalowe · montaże

 

Uzyskiwanie nowych uprawnień pozwalających spełnić coraz to wyższe wymagania rynku i Klientów, podnoszenie uprawnień kadry, a także wprowadzanie do portfela produktowego nowych konstrukcji i usług sprawiają, że marka FINOW POLSKA to nie tylko konstrukcje stalowe, rurociągi oraz montaże na budowie, ale także wszelkie inne produkty Klienta.

Prawa autorskie © 2017 FINOW PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.