"FINOW POLSKA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Kompletne usługi dla elektrowni, zakładów chemicznych i innych zakładów przemysłowych
  • Projekty i analizy dla energetykiRurociągi dla energetyki i innych gałęzi przemysłowych
  • Obudowy urządzeń mechanicznychKonstrukcje staloweMontaże

Kontakt

 

Prezes Zarządu Agnieszka Sawczuk as@finow.pl +48 41 265 65 20
V-ce Prezes Zarządu Wojciech Jach w.jach@finow.pl +48 41 265 65 21
Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Agnieszka Cisak agnieszka.cisak@finow.pl +48 41 265 65 29
Sekretariat sekretariat@finow.pl +48 41 265 65 10
+48 795 511 907
Główna Księgowa Beata Chmiel beata.chmiel@finow.pl +48 41 265 65 18
+48 795 511 905
Kadry Izabela Mroczkowska izabela.mroczkowska@finow.pl +48 41 265 65 16
Inspektor BHP Katarzyna Wiśniewska katarzyna.wisniewska@finow.pl +48 41 265 65 16
Kierownik Działu Handlowego Arkadiusz Ostrowski arek.ostrowski@finow.pl +48 41 265 65 22
+48 795 511 918
Kierownik Produkcji Stanisław Cisak stanislaw.cisak@finow.pl +48 41 265 65 26
+48 795 511 909
Kierownik Zaopatrzenia Oksana Kovalchuk oksana.kowalczuk@finow.pl +48 41 265 65 11
+48 795 511 901
Kierownik Kontroli Jakości Monika Słapek monika.slapek@finow.pl +48 41 265 65 13
+48 795 511 906
Główny Spawalnik Anna Mikos anna.mikos@finow.pl +48 41 265 65 28
+48 795 511 936
Kierownik Utrzymania Ruchu Artur Strużyna artur.struzyna@finow.pl +48 41 265 65 14
+48 795 511 908

 

Prawa autorskie © 2017 FINOW PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.